IT to przyszłość!

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 18 czerwiec 2020 Administrator

Komputery są wszędzie, a  informatyk – to zawód przyszłości.  Jeżeli interesujesz się komputerami, albo chcesz poznać budowę i zasadę działania PCeta, koniecznie pomyśl o technikum informatycznym w Czerwoniaku!

Nauczymy Cię budować komputer od zera. Dowiesz się jak stworzyć i zarządzać siecią lokalną, jak zaprogramować skrypty pracujące pod Twoją własną stroną internetową. Poznasz tajemnice systemów operacyjnych i programów diagnostycznych. Bazy danych nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic, a grafika komputerowa stanie się Twoim hobby.

Nasza szkoła przygotuje Cię do pracy z komputerami w wielu gałęziach przemysłu i administracji. Co roku organizowane są zajęcia na renomowanych uczelniach wyższych i praktyki w lokalnych firmach. ZS1 posiada bogato i nowocześnie wyposażone sale komputerowe. Do tego nowy sprzęt sieciowy z górnej półki, drukarki 3D, plotery, tablety graficzne i wiele innych urządzeń, których obsługi będziesz miał szansę się nauczyć. Co roku w trakcie ferii zimowych organizujemy zawody Zambrowskiej Ligii E-sportu w CS GO, FIFĘ  i w LoL’a.

Zapraszamy do Technikum Informatycznego – z nami rozwiniesz swoje informatyczne pasje.