Uczennice Czerwoniaka laureatkami konkursu GET TO THE TOP

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 03 listopad 2020 Administrator

Uczennice Czerwoniaka laureatkami konkursu GET TO THE TOP

Uczennice IV klasy Technikum Logistycznego Justyna i Marta Kołakowskie zajęły I miejsce w konkursie GET TO THE TOP realizowanego w ramach programu Junior Top Young.

 

Celem programu Junior Top Young jest umożliwienie zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności najmłodszych logistyków w Polsce. Program ukierunkowany jest na zaangażowanie uczniów w dodatkowe aktywności, które pomogą im jeszcze lepiej poznać logistykę, a przede wszystkim jej działanie w praktyce.

Projekt Junior Top Young jest przedsięwzięciem, skierowanym dla uczniów szkół średnich, które powstało w wyniku współpracy środowiska akademickiego, świata biznesu oraz studentów.

W dniu dzisiejszym Justyna i Marta razem z innymi finalistami prezentowały na konferencji online swoja pracę pt. „ Dropshipping- rewolucja w logistyce”.  W zmaganiach finałowych brali udział przedstawiciele sześciu szkół z całej Polski. Prezentacja uczennic z naszej szkoły okazała się najlepsza . Gratulujemy!