Warsztaty Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Dzieci

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 04 listopad 2020 Administrator
Warsztaty Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Dzieci 
Podczas warsztatów bardzo ucieszyła nas obecność Pani Boguslawa Wiśniewska i Pana Krzysztofa Boruca. Przyjechali z Zambrowa razem z trójką wolontariuszy oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Działają w Centrum Wolontariatu Zambrów i mają mnóstwo pomysłów, jak zadbać o zrównoważony rozwój lokalnej społeczności w Zambrowie.
#COVID może trochę utrudnić realizację wszystkich ciekawych pomysłów, ale bądźcie pewni - że nic nie zatrzyma zdolnej i empatycznej młodzieży i wkrótce zapewne przedstawimy ich pomysły na akcję - Tydzień Edukacji Globalnej w Zambrowie
Tymczasem, podczas warsztatów dyskutowaliśmy o
Niedługo poświęcimy tym tematom oddzielne posty! Bądźcie z nami!smile