Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 12 styczeń 2021 Administrator

Informujemy, że w okresie ferii zimowych

nasza Poradnia pracuje stacjonarnie w stałych godzinach pracy:

poniedziałek – piątek: od 7:00 – 18:00

Zapraszamy zainteresowanych do korzystania z oferty poradni (po wcześniejszym umówieniu wizyty) oraz dodatkowych form wsparcia w czasie ferii zimowych

skierowanej do dzieci, młodzieży i ich rodziców

w zakresie badań, konsultacji i porad w formie bezpośredniej, telefonicznej i online:

- badania przesiewowe pod kątem deficytów integracji sensorycznej

- badania przesiewowe narządów zmysłów ,,Widzę’’, ,,Słyszę’’ i ,,Mówię’’

- konsultacji i porady w zakresie:

* stylów i technik uczenia

* kształtowanie zdrowego stylu życia

* kształtowania zachowań społecznych

* kształtowania umiejętności radzenia sobie ze stresem

* zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu

INFOLINIA W CZASIE FERII ZIMOWYCH

W okresie ferii zimowych pracownicy naszej poradni zapewniają psychologiczne wsparcie telefoniczne dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom z terenu powiatu zambrowskiego. Można je uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach:

Poniedziałek 7:00 – 12:00

Wtorek 10:00 - 17:00

Środa 7:00 - 11:00

Czwartek 11:00 - 17:00

Piątek 7:00 - 10:00

pod numerem telefonu 86 271-21-78, 667 083 540, 728–052-767

Wszystkich: dzieci, uczniów, rodziców i nauczycieli potrzebujących wsparcia specjalistów

(psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta SI)

zapraszamy do kontaktu telefonicznego, zdalnego lub mailowego w godzinach pracy Poradni.

Telefon: 86 271-21-78, 667 083 540

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie spotkania będą umawiane indywidualnie oraz odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Życzymy wszystkim dzieciom i uczniom miłych ferii, odpoczynku od obowiązków szkolnych, spędzania wolnego czasu na rozwijaniu pasji i zainteresowań.

Barbara Anna Grabowska

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zambrowie