Wycieczka wolontariuszy ZS1 #Czerwoniak do Trójmiasta

Oferta na rok szkolny 2021/2022 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Wycieczka wolontariuszy ZS1 #Czerwoniak do Trójmiasta

W dniach 21-23 czerwca 2021, wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Silni Razem” w nagrodę za działalność wolontariacką odwiedzili Trójmiasto. Zwiedzili Port w Gdyni, opływając statkiem stocznię, podziwiali starówkę gdańską oraz Sopot. Ogromne wrażenie wywarło na wolontariuszach Europejskie Centrum Solidarności i niezwykle wzruszająca historia narodzin demokracji w Polsce. Zachodzące słońce na horyzoncie morza na sopockim molo było piękną chwilą refleksji i zamyślenia. Po wielomiesięcznej pandemii niezwykłą atrakcję stanowiło przejście szlakiem wydm (10 km) wzdłuż nabrzeża Bałtyku w Słowińskim Parku Narodowym. Wolontariusze dotlenieni, szczęśliwi i pełni energii do dalszego działania wrócili do Zambrowa.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „Silni Razem”