Podziel się z dzieciakiem swoim pluszakiem

Oferta na rok szkolny 2021/2022 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 09 grudzień 2021 Administrator

„Podziel się z dzieciakiem swoim pluszakiem”

 

Okres przedświąteczny sprzyja otwieraniu się serc na potrzebujących naszej pomocy, dlatego też Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 nie czeka z założonymi rękoma i rusza z kolejną akcją: „Podziel się z dzieciakiem swoim pluszakiem”. Jej celem jest niesienie radości najmłodszym, u których zwykły pluszak, leżący gdzieś w zapomnieniu na strychu lub w piwnicy, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Pierwszy worek z prezentami dotarł wczoraj do dzieci, które z różnych powodów muszą przebywać w naszym zambrowskim szpitalu, a w rolę Świętego Mikołaja wcielił się sam Dyrektor Szkoły, Pan Sławomir Baran. Towarzyszyły mu urocze Śnieżynki, Julia Piotrowska i Aleksandra Kulesza, aktywnie udzielające się w pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Kolejne worki czekają na uzupełnienie i swoich odbiorców, o których opowiemy już wkrótce. Wszystkich, którzy chcą podzielić się swymi pluszakami z dziećmi i dać im odrobinę szczęścia, zapraszamy do współpracy. 

Jeden Święty Mikołaj nie da rady. Pomóżmy mu w jego pracy.

 

Opiekun SU – Krzysztof Krajewski