SUKCES NASZEJ SZKOŁY!!!!

Oferta na rok szkolny 2021/2022 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

SUKCES NASZEJ SZKOŁY!!!!

„Czerwoniak” na 3 miejscu wśród techników w województwie podlaskim 

Wczoraj (11 stycznia), w białostockim studiu telewizyjnym, odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników 24. Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2022”, na którą zaproszony został dyrektor Zespołu Szkół nr 1, Pan Sławomir Baran. Odebrał on z rąk rektor Politechniki Białostockiej, Pani Marty Kosior-Kazberuk, dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu techników województwa podlaskiego. Tak wysoko nasza szkoła jeszcze nie była, dlatego też dyrektor podziękował za ciężką pracę, która przyczyniła się do tego sukcesu, uczniom i ich rodzicom oraz całej kadrze pedagogicznej. Mimo nauki zdalnej wszyscy oni znaleźli w sobie dość motywacji i siły, aby solidnie przygotować się do egzaminów zawodowych oraz matury. Głównymi adresatami rankingu „Perspektyw” są oczywiście uczniowie oraz ich rodzice, którzy wkrótce będą podejmować decyzje, gdzie kontynuować naukę po szkole podstawowej. Interesuje on również same szkoły średnie, ponieważ zestawienie uwzględnia nie tylko wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych, ale daje także uprawnienia do otrzymania tytułu „Złotej”, „Srebrnej” lub „Brązowej” Szkoły 2022, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości pracy kadry pedagogicznej i uczniów wyróżnionych placówek. Gratulujemy naszym absolwentom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu i życzymy jeszcze lepszych wyników.

Samorząd Uczniowski

⇒ Link do strony Politechniki Białostockiej