Uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów

W dn.29.04.2022 odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów. Zespół Szkól nr 1 w Zambrowie ukończyło w tym roku 57 absolwentów: 29 z Technikum Informatycznego, 19 z Technikum Logistycznego i 9 z Technikum Technologii Żywienia. Gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!

A oto nasi najlepsi uczniowie:


Kl. 4 TI:
1. Godlewski Paweł – średnia 5,23/za cały cykl 4,87
2. Wiśniewski Łukasz - 5,23/za cały cykl 4,83
3. Gacki Daniel - 4,92/za cały cykl 4,7
4. Waleszczak Krystian - 4,92/za cały cykl 4,67
5. Kurpiewski Jakub - 4,54/za cały cykl 4,4
6. Kossakowski Bartosz - 4,38/za cały cykl 4,27
7. Skarzyński Arkadiusz - 4,15
8. Truchel Dawid - za cały cykl 4,13


Kl. 4 TL:
1. Pękała Aleksandra – średnia 4,86/za cały cykl 4,52
2. Kosek Jan - 4,21
3. Rogowski Michał - 4,14
4. Stepczyński Damian - 4,14
5. Godlewska Anna - 4,07
6. Truchel Adrian - 4,0
7. Modzelewska Magdalena - 4,0


Absolwenci 4 TI – wychowawca p. Beata Pietranik
1. Faszcza Adam
2. Ferks Jakub
3. Gacki Daniel
4. Gawkowski Maciej
5. Godlewski Paweł
6. Jałbrzykowski Michał
7. Jancewicz Dominik
8. Jastrzębski Marcin
9. Kamienowski Maksymilian
10. Kossakowski Bartosz
11. Kotowski Dawid
12. Krajewski Dawid
13. Krajewski Tomasz
14. Kurpiewski Jakub
15. Liżewski Oliwier
16. Narewski Piotr
17. Skarzyński Arkadiusz
18. Stefański Hubert
19. Supiński Rafał
20. Sutkowski Kacper
21. Świerżewski Adam
22. Truchel Dawid
23. Urbański Dawid
24. Waleszczak Krystian
25. Wiśniewski Łukasz
26. Wojtal Łukasz
27. Wyszomierski Norbert
28. Zaniewski Dawid
29. Zaorski Paweł


Absolwenci 4 TL – wychowawca p. Izabela Baranowska
1. Arasim Sebastian
2. Baczewska Zuzanna
3. Bujnowski Mateusz
4. Ciupa Natalia
5. Czarnecki Dawid
6. Godlewska Anna
7. Kosek Jan
8. Kossakowski Adrian
9. Mieczkowska Natalia
10. Modzelewska Magdalena
11. Pękała Aleksandra
12. Przeździecka Natalia
13. Rogowski Michał
14. Rybicki Bartłomiej
15. Skarzyński Dominik
16. Stepczyński Damian
17. Truchel Adrian
18. Tyszka Ewelina
19. Witkowski Jakub


Absolwenci 4 TŻ – wychowawca p. Izabela Baranowska
1. Bobrowska Natalia
2. Chomko Aleksandra
3. Kosakowski Kamil
4. Mężyńska Julia
5. Modzelewska Wiktoria
6. Sierzputowski Michał
7. Wilaszek Sandra
8. Zaręba Michał
9. Zienkiewicz Dominik