WYCIECZKA KLAS LOGISTYCZNYCH NA PAINTBALL

Oferta na rok szkolny 2023/2024 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

WYCIECZKA KLAS LOGISTYCZNYCH NA PAINTBALL
10 czerwca uczniowie klas logistycznych III TLP, III TL, II TLP Zespółu Szkół nr 1 wybrali się do ATTACK Paintball w Sokołowie Podlaskim.

Tym razem nie była to zwyczajna szkolna wycieczka…
Wspólny czas uczniowie wraz z nauczycielami spędzili na łonie natury, m.in. podczas terenowych zmagań paintballowych oraz taich atrakcji jak przeciąganie liny czy wspólne budowanie wieży z klocków, co miało rozgrzać uczestników do głównej gry. Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą stanęli gotowi do walki. Należy podkreślić to, iż dla większości z nich było to pierwsze doświadczenie z paintballem. W ciągu kilku godzin rozegrano w grupach kilka ciekawych scenariuszy, między innymi: walkę o flagę. W miarę upływu czasu, wystrzelanych kulek i stoczonych rund, przybywało odwagi i pewności w grze. Ta zabawa bez wątpienia pomogła oderwać się od codziennych obowiązków, pokazała jak panować nad stresem i współpracować w zespole, a przede wszystkim pozwoliła poczuć w sobie moc stratega na polu bitwy.
Wycieczka została zakończona wyśmienitym posiłkiem z ogniska oraz niezliczoną liczbą siniaków i zadrapań, które po powrocie do domu wywoływały uśmiech i przywracały na myśl wspólnie spędzony czas.