II Wicemiss Nastolatek Województwa Mazowieckiego

Oferta na rok szkolny 2023/2024 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Uczennica Technikum Logistycznego z Czerwoniaka Alona Krokhmalova II Wicemiss Nastolatek Województwa Mazowieckiego

2 lipca 2022 roku w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbyła się gala finałowa Miss Nastolatek Województwa Mazowieckiego 2022. W wielkim finale konkursu brała udział uczennica 3 klasy Technikum Logistycznego Alona Krokhmalova.

O koronę najpiękniejszej nastolatki walczyła razem z 29 innymi dziewczynami. Jak mówi zdobywczyni tytułu II Wicemiss Nastolatek Województwa Mazowieckiego Alona Krokhmalova-

„ Kolejny udział w konkursie piękności podniósł mi samoocenę i dał możliwość ujawnienia licznych talentów. Aby dostać się do finału, trzeba włożyć wiele wysiłku w przygotowania, bo docierają tam tylko silne i pewne siebie dziewczyny. Podczas gali finałowej serce bije szybciej, a przed ogłoszeniem wyników konkursu adrenalina sięga zenitu. Konkurs piękności to dla mnie niezapomniana przygoda!! „

Alona Krokhmalova zdobywając tytuł II Wicemiss Nastolatek Województwa Mazowieckiego 2022 awansowała do prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Polska Miss. Udział w konkursie był dla Alony spełnieniem marzeń i szansą na początek kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Ewa Cichowska-Rostek