Park Trampolin i Muzeum Iluzji

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

28 października uczniowie klas 4 TIp, 4TLp, 4TŻp wspólnie z wychowawcami mieli możliwość wyjazdu do Warszawy w celu integracji oraz propagowania zdrowego stylu życia.

Głównym punktem wycieczki były zajęcia  w Parku Trampolin Hangar 646. Uczniowie mieli okazję poznać różnorodne atrakcje, a dzięki opiece profesjonalnych instruktorów skakanie na trampolinach było nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na rozwijanie sprawności ruchowej.

Uczestnicy wycieczki mogli nie tylko wziąć udział w zajęciach sportowych, ale także zwiedzić Muzeum Świata Iluzji na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Zwiedzana wystawa to ponad 60 atrakcji dla osób w każdym wieku: tunel Vortex, pokoje luster, pokój Amesa, stół z "głową na talerzu", pokój cieni i wiele innych! Uczniowie mieli okazję poeksperymentować z optycznymi iluzjami oraz spędzić czas w tej niebanalnej przestrzeni nie tylko do zdjęć. Było to niezwykle interesujące i zaskakujące wydarzenie.