Uczennica Technikum Logistycznego w finale konkursu Polska Miss

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 15 listopad 2022 Administrator

Uczennica Technikum Logistycznego z Czerwoniaka w finale konkursu Polska Miss

Uczennica czwartej klasy Technikum Logistycznego z Czerwoniaka Alona Krokhmalova powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki

w konkursie Polska Miss. Organizator konkursu przedstawił kandydatki, które zakwalifikowały się do ścisłego finału. Alona Krokhmalova przebrnęła przez wszystkie eliminacje konkursu piękności. W lipcu wygrała etap regionalny i zostata II Wicemiss Mazowsza. To dało jej start do kolejnych etapów i w końcu Alona znalazła się w gronie 36 finalistek. W zestawieniu Polska Miss Nastolatek 2022 ma numer 19 i reprezentować będzie Podlasie .
Teraz przed Aloną bardzo intensywny czas. Już pod koniec listopada wyruszy na pierwsze zgrupowanie Polska Miss 2022.W grudniu natomiast Alona wyjedzie na drugie zgrupowanie. Będzie ono już ostatnią prostą przed grudniową Galą. Nową Polską Miss Nastolatek 2022 poznamy 17 grudnia.