Dzień piżamy w „Czerwoniaku”

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Dzień piżamy w „Czerwoniaku”
W piątek (18 października) obchodziliśmy po raz kolejny w naszej szkole Dzień piżamy.

Dzięki niemu uczniowie mieli okazję zaprezentować się szerokiemu gronu swoich kolegów i nauczycieli w różnokolorowych, zabawnych kombinezonach piżamowych, szlafrokach i kocykach. Dzień ten przyniósł wiele radości po całym tygodniu wytężonej pracy i w ciekawy sposób wprowadził wszystkich w nastrój zbliżającego się weekendu. Okazało się, że korytarze i sale lekcyjne w naszej szkole mogą być bardziej kolorowe i szalone, a piżama nie stanowi przeszkody w zdobywaniu wiedzy.
Wszystkim uczniom, którzy się przebrali, dziękujemy za współpracę i wspólnie spędzony dzień, który był trochę inny i pozwolił nam na chwilę poczuć się w szkole tak jak w domu. Dziękujemy również Dyrekcji i nauczycielom, którzy okazali tego dnia zrozumienie i życzliwość dla wszystkich śpiochów. Przebranych uczniów proszę o przyjście do sali 218, aby odebrać obiecane punkty.


Krzysztof Krajewski

 

link do galerii