Dzień Zakochanych w „Czerwoniaku”

Oferta na rok szkolny 2023/2024 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Dzień Zakochanych w „Czerwoniaku”
W dniu świętego Walentego odbyła się w naszej szkole długo wyczekiwana, nie tylko przez zakochanych, impreza walentynkowa.

Przyśpieszone bicie serca w ten pełen czerwieni, różu i bieli wtorek spowodowała Poczta Walentynkowa, którą dostarczyła do spragnionych miłości adresatów nasza trójka posłańców Amora z klasy IV TLp. Można było również skorzystać ze specjalnie przygotowanej ścianki do zdjęć, ustawionej w szkolnej czytelni. Jakby tego było mało, nauczyciele języków obcych porwali do wspólnej zabawy uczniów, którzy w brawurowy sposób wyśpiewali wielkie hity miłosne w ich oryginalnych wersjach. „The voice of Czerwoniak” przyciągnął tłumy i stał się pretekstem do wspaniałej zabawy.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to, aby Dzień Zakochanych w „Czerwoniaku” upłynął pod znakiem dobrej zabawy, uśmiechu i miłości. Liczymy na Was przy okazji następnych imprez, które już w marcu.
Pozdrawiamy.


Samorząd Uczniowski