Gotuj z klasą

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Dnia 24.02.2023 r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu "Gotuj z klasą" organizowanego przez Urząd Marszałkowski wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku.

W tegorocznej edycji jako szkoła wzięliśmy udział po raz pierwszy, a na kolejnym etapie reprezentować nas będą uczennice 2 klasy Technikum żywienia i usług gastronomicznych Aleksandra Wiśniewska i Karolina Leśniewska. Jury oceniało zupę i danie mięsne wykorzystując tradycyjne i lokalne produkty oznaczone logo "Produkt Polski" oraz znajdujące się w bazie produktów tradycyjnych i lokalnych prowadzonej przez Samorząd Województwa Podlaskiego. W komisji oceniającej gościliśmy Radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego Piotra Modzelewskiego, przedstawiciela KOWR-u Joannę Kalinowską oraz jako przewodniczącego komisji Dyrektora ZS1 Sławomira Baran.
Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, gdzie potrawy będzie oceniać m.in. Karol Okrasa.