Wycieczka na Targi Expo Sweet

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Wycieczka na Targi Expo Sweet

Targi Expo Sweet jak co roku cieszą się dużym zainteresowaniem i oczywiście nas również nie mogło tam zabraknąć.

Jest to największe wydarzenie w Polsce z branży cukierniczej i lodziarskiej. Jak co roku nasza młodzież z klas gastronomicznych miała okazję podziwiać pracę mistrzów cukiernictwa oraz ich artystycznie wykonane torty oraz kompozycje kwiatowe z papieru jadalnego. W czasie targów odbywało się wiele pokazów oraz konkursów. Można było zobaczyć profesjonalny sprzęt i wyposażenie z branży cukierniczej m.in. drukarki spożywcze, prasy do tłoczenia oleju, ekspresy do kawy i wiele innych urządzeń. Każdy miał okazję spróbować lodów o różnych smakach, ciast i ciasteczek, gofrów. Po pysznościach chwila aktywności fizycznej zagościliśmy w kręgielni HULAKULA.

W wycieczce brały udział klasyITŻ , oraz III TŻpod opieką p.J. Śledziewskiej, p. A.Lisińskiej , p. D. Śleszyńskiej.