Dzień bez plecaka w naszej szkole

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Dzień bez plecaka w naszej szkole

W ostatni dzień lutego obchodziliśmy po raz kolejny w naszej szkole DZIEŃ BEZ PLECAKA.

Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne, oryginalne zamienniki. Trzeba przyznać, że wasze pomysły zaskoczyły wszystkich, a kreatywność przerosła nasze oczekiwania. Obok walizek i sklepowych koszy pojawiły się szafki, maszyny do masażu wodnego, wózki dziecięce, wiadra, deskorolka, kosz na śmieci i Maserati (pisownia autora). Dziękujemy wam za aktywny udział i dobrą zabawę. Postaramy się, aby następne imprezy były równie atrakcyjne. Uczniów ze zdjęć zapraszamy do sali 218 po odbiór nagrody – punktów z zachowania i „Niepytki”.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na Dzień Wiosny, który już wkrótce.

 

Samorząd Uczniowski