Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej we Wrocławiu z udziałem naszych uczennic

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 15 marzec 2023 SBaran

Uczennice IV klasy Technikum Logistycznego Paulina Chorodyńska i Zuzanna Złotkowska reprezentowały nasza szkołę w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dziewczyny znalazły się w elitarnym gronie 140 finalistów z całej Polski. 14 marca każdy uczestnik w czasie 130 minut miał do rozwiązania 4 zadania, w tym jedno problemowe.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, uprawniając laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

            Gratulujemy Sukcesu!