„Kiermasz słodkości” dla Ksawerego

Oferta na rok szkolny 2023/2024 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

„Kiermasz słodkości” dla Ksawerego
Witajcie kochani. W dniu 1 czerwca Samorząd Uczniowski organizuje w naszej szkole „Kiermasz słodkości”.

Jego celem jest pomoc Ksaweremu Jasińskiemu, chłopcu, który urodził się z rzadką wadą rozwojową prawego ucha i pilnie wymaga operacji w Stanach Zjednoczonych. Znamy Wasze gorące serca i prosimy, abyście otworzyli je w tym szczególnym dniu i sprawili temu dziecku radość. Wspomóc Ksawerego możecie na dwa sposoby. Jednym z nich jest przyniesienie ciasta lub innej słodkości, drugim natomiast zakup wypieku podczas kiermaszu, który odbędzie się w szkolnej kawiarence.
Osoby chętne do przyniesienia ciasta proszone są o kontakt z Przewodniczącą SU – Julią Piotrowską (klasa IV TLp) lub opiekunem SU – Panem Krzysztofem Krajewskim (sala 218) do wtorku (30 maja).
Oprócz niewątpliwej satysfakcji z pomagania czekają też na Was inne nagrody.
Pozdrawiam.
Krzysztof Krajewski
P.S. Możecie również wpłacić pieniądze na konto „Fundacji Siepomaga”. Strona internetowa: www.siepomaga.pl/ksawery-jasinski