Zdolniacha z Czerwoniaka

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Dziś przedstawimy Wam kolejną sylwetkę ucznia, który zasługuje na tytuł „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Uczeń sympatyczny, miły, chętny do pomocy, wprost „gentleman”. Łukasz Alejnikow, przedstawiciel klasy IV Technikum Logistycznego godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji - motoryzacji.

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka - Łukasz Alejnikow

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Paweł Godlewski – jeden z 32 informatyków- przystojniaków z klasy 2 TI. To przede wszystkim pasjonat nowych technologii, który od dziecka interesuje się komputerami i uwierzcie, jest w tym bardzo dobry.

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka Paweł Godlewski

Logo

Wyglądają podobnie, siedzą razem w jednej ławce , dzielą wspólnie pasję, a na dodatek jedyną różnicą w ich ocenach jest plus lub minus. Rozpoznanie ich przyprawia nauczycieli o niemały zawrót głowy. Można by sądzić, że "same z nimi problemy". Nic bardziej mylnego. Justyna i Marta Kołakowskie to osoby energiczne, kreatywne i pracowite, biorące aktywny udział w życiu klasy i szkoły.

Czytaj więcej: Zdolniacha z Czerwoniaka - Justyna i Marta Kołakowskie

Logo

 

„Małe jest piękne” – to powiedzenie bardzo trafnie opisuje kolejną indywidualność Czerwoniaka. Jest uczennicą naszej szkoły zaledwie od kilku miesięcy, a dokonała osiągnięć wartych artykułu na pierwszej stronie. Ola Kalinowska z kl. 1TI – bo o niej tu mowa - zaprojektowała i wykonała logo do cyklu prezentacji talentów naszej szkoły „Zdolniacha z Czerwoniaka” oraz koła teatralnego „Ale Sztuka!”.

Czytaj więcej: Zdolniacha z Czerwoniaka - Małe jest piękne

Logo

 

Krystian Czarnecki to uczeń klasy III Technikum Informatycznego, którego pasją jest aktorstwo.

Czytaj więcej: Zdolniacha z Czerwoniaka - Krystian Czarnecki