Zdolniacha z Czerwoniaka

Oferta na rok szkolny 2023/2024 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Witamy Was kochani po dłuższej przerwie i od razu z przyjemnością informujemy, że wznawiamy cieszący się dużą popularnością cykl: „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Dzisiaj chcielibyśmy pochwalić się światu istnym skarbem, który ukrywa się wśród uczniów klasy IV Technikum Informatycznego, jedną z dwóch przedstawicielek płci pięknej w tym doborowym gronie. Jak zapewne wielu z was się domyśla, chodzi nam o Paulinę Arasim, dziewczynę o wszechstronnych zainteresowaniach, na której zawsze można polegać i która ukrywa przed nami niejedną tajemnicę.

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka - Paulina Arasim

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Łukasz Michalak z klasy 1ATIp złotym medalistą Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin!!!

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka - Łukasz Michalak

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Paweł Godlewski – jeden z 32 informatyków- przystojniaków z klasy 2 TI. To przede wszystkim pasjonat nowych technologii, który od dziecka interesuje się komputerami i uwierzcie, jest w tym bardzo dobry.

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka Paweł Godlewski

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Dziś przedstawimy Wam kolejną sylwetkę ucznia, który zasługuje na tytuł „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Uczeń sympatyczny, miły, chętny do pomocy, wprost „gentleman”. Łukasz Alejnikow, przedstawiciel klasy IV Technikum Logistycznego godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji - motoryzacji.

Czytaj więcej: #ZdolniachazCzerwoniaka - Łukasz Alejnikow

Logo

 

„Małe jest piękne” – to powiedzenie bardzo trafnie opisuje kolejną indywidualność Czerwoniaka. Jest uczennicą naszej szkoły zaledwie od kilku miesięcy, a dokonała osiągnięć wartych artykułu na pierwszej stronie. Ola Kalinowska z kl. 1TI – bo o niej tu mowa - zaprojektowała i wykonała logo do cyklu prezentacji talentów naszej szkoły „Zdolniacha z Czerwoniaka” oraz koła teatralnego „Ale Sztuka!”.

Czytaj więcej: Zdolniacha z Czerwoniaka - Małe jest piękne